Menu
A+ A A-

Polskie (Wrocławskie) Centrum Seniora tel. 789 214 124

Polski Instytut Medyczny zapewnia całodobowe świadczenia medyczne dla osób przewlekle chorych oraz pomaga w odzyskaniu sprawności osobom po wypadkach lub chorobach. Naszym pacjentom Wrocławskie Centrum Seniora oferuje usługi poprawiające stan zdrowia oraz jakość życia pacjentów, Dom opieki i spokojnej starości we Wrocławiu i Dom seniora, opiekę seniora Wrocław

W każdej z naszych placówek nasi pacjenci otaczani są troską, a wizyty lekarzy odbywają się w przyjemnej atmosferze. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie oraz z zainteresowaniem.

Centrum Seniora we Wrocławiu zaprasza

W obecnych czasach dbając o naszych bliskich chcemy zapewnić im jak najlepszy komfort życia każdego dnia. Dlatego pragniemy przedstawić państwu ofertę Polskiego (Wrocławskiego) Centrum Seniora. To właśnie w tym miejscu staramy się zadbać, aby każdy dzień osoby w starszym wieku, był nie tylko bezpieczny i komfortowy ale również atrakcyjny i przepełniony życzliwością.

Polskie (Wrocławskie) Centrum Seniora należy do Polskiego Instytutu Medycznego. Świadczenia oferowane w naszym Instytucie przeznaczone są głównie dla osób przewlekle chorych. Zapewniamy również pomoc i opiekę tym, którzy po wypadkach lub chorobach pragną odzyskać sprawność. Pacjentom Polskiego (Wrocławskiego) Centrum Seniora oferowane są całodobowe usługi najwyższej jakości. Każdy pacjent jest tu traktowany indywidualnie i z największą troską. Wizyty lekarskie odbywają się w przyjaznej atmosferze. Wyspecjalizowany personel dokłada wszelkich starań, aby poprawić stan życia i zdrowia każdego pacjenta.

Dlaczego nasze Centrum Seniora?

Polski Instytut Medyczny od lat zajmuje się zapewnieniem seniorom jak najlepszej opieki. Każdego dnia nasz personel, stara się co raz lepiej zrozumieć starość wiedząc, że tylko w ten sposób lepiej zrozumie każdego człowieka. Lata pracy w Polskim (Wrocławskim) Centrum Seniora pozwoliły nam na zgłębienie wiedzy na temat potrzeb seniorów a w szczególności ich potrzeb emocjonalnych. Zależy nam na tym, aby nasz personel rozwijał się w rozumieniu osób starszych, dlatego też bierze on udział w licznych szkoleniach. Dzięki temu możemy tworzyć miejsce, które jest w pełni dostosowane do potrzeb osób w podeszłym wieku. Oferując nasza profesjonalną opiekę, chcemy aby nasi pacjenci otrzymali zarówno wsparcie medyczne, jak i mentalne. Dlatego też w naszym domu tworzymy atmosferę prawdziwie domową. Mamy nadzieje, że każdy poczuje się tu, jak u siebie.

Co oferuje (Wrocławskie) Centrum Seniora?

Polskie (Wrocławskie) Centrum Seniora oferuje profesjonalną opiekę medyczną. Każdym naszym pacjentem zajmuję się doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna. Dzięki niej możemy zapewnić, że nasz usługi medyczne są najwyższej jakości. Do usług tych zaliczamy:

  • specjalistyczne konsultacje
  • niezbędną diagnostykę
  • transport sanitarny
  • opiekę domową
  • dzienną opiekę stacjonarną

Profesjonalna opieka w Centrum Seniora we Wrocławiu

Ponieważ zdrowie emocjonalne jest równie ważne jak zdrowie fizyczne w naszym Instytucie dbamy o wszystkie te sfery. Obok profesjonalnej opieki medycznej, oferujemy naszym pacjentom atrakcyjną organizacje czasu wolnego. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama zajęć rekreacyjno - kulturalnych. Zapewniamy organizacje zarówno wycieczek, jak i zajęć na terenie domu. Wykwalifikowany personel dba, aby wszystkie proponowane aktywności dostosowane były do możliwości naszych pacjentów. Ponieważ zależy nam na tym, aby zapewnić podopiecznym jak najlepsze samopoczucie, robimy wszystko co w naszej mocy, aby seniorzy uśmiechali się jak najczęściej. Dlatego też oprócz aktywności związanych ze zdrowiem organizujemy spotkania grupowe oraz inne formy spotkań, tak aby wszyscy mogli spędzić czas w miłej, swobodnej, domowej atmosferze.

Wybierz najlepszy dom opieki we Wrocławiu

W ofercie Centrum Seniora znajdą państwo różnego rodzaju pakiety, z których można wybrać ten, który najbardziej państwu odpowiada. W związku z tym, że gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta, jesteśmy też w stanie dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb. Jeśli są państwo zainteresowani nasza ofertą zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Jesteśmy przekonani, że w naszym domu każdy senior poczuje się bezpieczny, przyjęty i zaakceptowany. Dołożymy tez wszelkich starań, aby nasz dom stał się domem każdego kto tu zamieszka.

     
   
 

Nowe spojrzenie na Potrzeby Seniora

Dom seniora we Wrocławiu to miejsce, które stworzyliśmy w wyniku przemyślanych kroków i nowego spojrzenia na potrzeby osób starszych.

Polski Instytut Medyczny proponuje połączenie kompleksowej opieki medycznej oraz ciepłej domowej atmosfery, które wspólnie tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Oferujemy opiekę seniora.

 

     
     
 

Domy Specjalistycznej Opieki Medycznej

Polski Instytut Medyczny oferuje opiekę specjalistyczną 24/h Dobę w domu spokojnej starości we Wrocławiu.

W naszej ofercie proponujemy:

specjalistyczną i kompleksową opiekę w domu seniora, w tym: opiekę medyczną, konsultacje lekarskie, całodobową opiekę pielęgniarską i zabiegi rehabilitacyjne.