Menu

mediraty widget

A+ A A-

Kliniczne Wrocławskie Centrum Seniora tel. 789 214 124

Polski Instytut Medyczny zapewnia całodobowe świadczenia medyczne dla osób przewlekle chorych oraz pomaga w odzyskaniu sprawności osobom po wypadkach lub chorobach. Naszym pacjentom Wrocławskie Centrum Seniora oferuje usługi poprawiające stan zdrowia oraz jakość życia pacjentów, Dom opieki i spokojnej starości we Wrocławiu i Dom seniora, opiekę seniora Wrocław

W każdej z naszych placówek nasi pacjenci otaczani są troską, a wizyty lekarzy odbywają się w przyjemnej atmosferze. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie oraz z zainteresowaniem.

     
   
 

Nowe spojrzenie na Potrzeby Seniora

Dom seniora we Wrocławiu to miejsce, które stworzyliśmy w wyniku przemyślanych kroków i nowego spojrzenia na potrzeby osób starszych.

Polski Instytut Medyczny proponuje połączenie kompleksowej opieki medycznej oraz ciepłej domowej atmosfery, które wspólnie tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca. Oferujemy opiekę seniora.

 

     
     
 

Domy Specjalistycznej Opieki Medycznej

Polski Instytut Medyczny oferuje opiekę specjalistyczną 24/h Dobę w domu spokojnej starości we Wrocławiu.

W naszej ofercie proponujemy:

specjalistyczną i kompleksową opiekę w domu seniora, w tym: opiekę medyczną, konsultacje lekarskie, całodobową opiekę pielęgniarską i zabiegi rehabilitacyjne.