Menu
A+ A A-

Dla Firm

Adres

Siedziba główna:

Polski Instytut Medyczny                

54-203 WROCŁAW
ul. Legnicka 61
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

   

 

„Szanowni Państwo, z dniem 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako RODO). W związku z powyższym informujemy… kliknij w link

Pakiety medyczne

Zapewnij pracownikom i ich rodzinom dostęp do specjalistycznej opieki medycznej. Prywatna opieka medyczna to pewna inwestycja w zdrowie pracowników. Pakiety medyczne stanowią doskonałą formę motywowania i wiązania pracowników z firmą.  Oferujemy pakiety różniące się zakresem świadczonych usług oraz ceną. Dzięki czemu mogą Państwo wybrać pakiet, który będzie najlepiej dostosowany do potrzeb Państwa firmy.  Na życzenie klienta tworzymy pakiety medyczne skomponowane specjalne dla potrzeb poszczególnych grup pracowników.

Czytaj więcej...

Medycyna Pracy

Świadczymy pełen zakres usług medycyny pracy: badania kierowców, badania dla osób narażonych na promieniowanie jonizujące, badania dla osób wykonujących prace na wysokości powyżej 3m  itp. Badania z zakresu medycyny pracy i diagnostyki medycznej realizowane są w ciągu jednego dnia w jednym miejscu. Badania psychotechniczne odbywają się przy współpracy z ośrodkiem badań psychotechnicznych. Pracownik po zakończeniu wymaganych badań otrzymuje zaświadczenie o orzeczonej zdolności /niezdolności do pracy. Posiadamy duże i komfortowe zaplecze lokalowe oraz doświadczenie w organizacji badań medycyny pracy dla szkół, średnich przedsiębiorstw oraz dla dużych zakładów pracy, w tym dla Heesung Electronic Poland Sp. z o.o.

Czytaj więcej...

Wyjazdowa opieka medyczna

Jesteśmy w czołówce firm zajmujących się transportem medycznym na obszarze Wrocławia oraz okolic. Posiadamy nowoczesne karetki przystosowane do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz pół siedzącej, w różnych stanach klinicznych. Nasi pacjenci znajdują się stale pod opieką wykwalifikowanej kadry medycznej zapewniającej bezpieczny i komfortowy transport.

Orzecznictwo medyczne dla firm

Polski Holding Medyczny współpracuje z 400 placówkami medycznymi z całej Polski. Posiadamy w pełni wykwalifikowaną kadrę medyczną. Prowadzimy stały nadzór nad jakością świadczonych usług, parametrami dostępności placówek, usług oraz nad stanem pomieszczeń, urządzeń i sprzętu medycznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie rzetelnie i szybko przeprowadzić badania oraz wydać stosowne orzeczenie lekarskie.

Zabezpieczenie medyczne na terenie zakładu pracy oraz usługi transportu medycznego

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa Pracowników oferujemy usługi 24 godzinnego zabezpieczenia medycznego zakładu pracy przez lekarza lub ratownika medycznego. W razie nastąpienia wypadku przy pracy świadczymy usługi transportu medycznego. Oferujemy stacjonowanie ambulansu przy zakładzie pracy lub przyjazd zespołu pogotowia ratunkowego  na wezwanie. Jesteśmy w czołówce firm świadczącym usługi pogotowia ratunkowego oraz  transportu medycznego na obszarze Wrocławia oraz okolic. Posiadamy nowoczesną flotę ambulansów marki Mercedes Sprinter wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt medyczny.

Czytaj więcej...