Menu
A+ A A-

Dom opieki i spokojnej starości we Wrocławiu tel. 789 214 124

Miejsce, które stworzyliśmy to wynik przemyślanych kroków i nowego spojrzenia na potrzeby osób starszych.

Polski Instytut Medyczny proponuje połączenie kompleksowej opieki medycznej oraz ciepłej domowej atmosfery, które wspólnie tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.

Oferujemy opiekę nad osobami starszymi - Panem, Panią lub Państwa bliskimi.

Polski Instytut Medyczny oferuje pobyt w miejscach, w których każdy poczuje się jak w domu.

W naszej ofercie:

- specjalistyczna i kompleksowa opieka medyczna, w tym: konsultacje lekarskie, całodobowa opieka pielęgniarska, zabiegi rehabilitacyjne,
- całodobowy pobyt w Domu Seniora,
- aktywizacja społeczno-kulturalna,
- spokój i bezpieczeństwo.


NASZE PLACÓWKI:

- WROCŁAW - ul. Legnicka 61
- ZIĘBICE - ul. Kolejowa 29

Jesteśmy do dyspozycji 24h/d.

W trosce o ciepło i domową atmosferę przywiązujemy dużą wagę do organizacji czasu wolnego naszych podopiecznych. Oferując szeroka gamę zajęć rekreacyjno-kulturowych, kładziemy także nacisk na rehabilitację Seniorów, przy uwzględnieniu ich kondycji zdrowotnej i ograniczeń ruchowych.

Dbamy o dobre samopoczucie wszystkich podopiecznych.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z osobna - możliwa personalizacja dostępnej oferty.

Skontaktuj się już teraz!

tel. 789 214 124
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pozwól zaopiekować się Tobą i Twoimi Bliskimi.

 

Dom Spokojnej Starości we Wrocławiu - Dom OpiekiOsoby starsze potrzebują profesjonalnej opieki medycznej, ale nie tylko. Potrzebują także ciepła, dobrej atmosfery oraz przebywania w otoczeniu dla nich przyjaznym. Pierwszym miejscem, w którym mogą się tak dobrze poczuć jest oczywiście ich własny dom. My staramy się go zastąpić. Nasz dom opieki we Wrocławiu to wynik przemyślanych kroków, nowe spojrzenie na potrzeby osób starszych, a także kompleksowa opieka medyczna. Staramy się tworzyć przyjazną, ciepłą, domową atmosferę, która sprawi, że każda osoba starsza poczuje się u nas wyjątkowo. Nie odczuje tego, że znajduje się z dala od swojej rodziny.

Oferujemy profesjonalną opiekę nad osobami starszymi. W naszej ofercie znajduje się:
•    specjalistyczna i kompleksowa opieka medyczna. Zapewniamy konsultacje lekarskie, całodobową opiekę pielęgniarską oraz zabiegi rehabilitacyjne,
•    całodobowy pobyt w Domu Seniora,
•    zajęcia związane z aktywizacją społeczno-kulturalną,
•    spokój i bezpieczeństwo.

Naszym celem jest zapewnienie osobom starszym najlepszych warunków. Dlatego dbamy nie tylko o profesjonalną opiekę medyczną, ale także o właściwą organizację czasu wolnego. Starsze osoby potrzebują ruchu, zajęć dodatkowych oraz atrakcyjnego spędzania wolnego czasu. Dzięki temu nie myślą o chorobach, upływającym czasie. Nie tęsknią również aż tak bardzo za bliskimi. Nasz dom spokojnej starości (Wrocław) organizuje pensjonariuszom czas wolny w najlepszy z możliwych sposobów. Oferujemy szeroką gamę zajęć rekreacyjno-kulturalnych. Organizujemy wycieczki, jak i zajęcia na terenie domu. Dostosowujemy wszystkie aktywności do kondycji zdrowotnej oraz ograniczeń ruchowych seniorów. Wszystkie zajęcia odbywają się pod czujnym okiem pracowników naszego domu opieki. Możemy zapewnić starszym osobom profesjonalną opiekę. Gwarantujemy, że w naszym domu nic złego im się nie stanie. Będą bezpieczni, jak we własnych czterech ścianach.

Zależy nam na tym, aby zapewnić podopiecznym bardzo dobre samopoczucie. W końcu śmiech to zdrowie. Staramy się, aby starsze osoby uśmiechały się jak najwięcej. W tym celu organizujemy spotkania grupowe, na których seniorzy mogą porozmawiać, pograć w różne gry oraz po prostu miło spędzić czas. Rozluźnia to atmosferę i niweluje poczuje samotności.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego seniora. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb osoby starszej. Zachęcamy do kontaktu, w celu ustalenia szczegółów opieki nad Państwa rodzicami lub dziadkami. Jesteśmy przekonani, że w naszym domu poczują się bardzo dobrze i bezpiecznie.

 

„Szanowni Państwo, z dniem 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane popularnie jako RODO). W związku z powyższym informujemy… kliknij w link